Wiadomości

Czynna nowa linia promowa Split-Brač-Hvar

Dla turystów i właścicieli nieruchomości na wyspach chorwackich mamy dobrą wiadomość. Na początku lipca wprowadzono nową linię łącząca Split z wyspami Brač i Hvar. Wyspy stają się bardziej dostępne, a jednocześnie zostaje zachowany ich spokój i romantyczna atmosfera.

21-08-2018 Więcej

Po czterech latach wzrasta zainteresowanie obcokrajowców chorwackim rynkiem nieruchomości

Po czterech latach stagnacji chorwacki rynek nieruchomości znów cieszy się wyraźnym zainteresowaniem wśród zagranicznych inwestorów. Według informacji opublikowanych przez Poslovni dnevnik, liczba sprzedanych nieruchomości cudzoziemcom wzrosła o 8 %.

14-10-2014 Więcej

Wzrost zainteresowania nieruchomościami w Chorwacji

Po wstąpieniu Chorwacji do Unii Europejskiej nasiliło się zainteresowanie lokalnymi nieruchomościami. W pierwszym kwartale 2014 roku popyt wzrósł o około 30%.

21-06-2014 Więcej

Chorwacja: zmiany w sektorze ekskluzywnych nieruchomości

Po wstąpieniu Chorwacji do Unii Europejskiej wzrosło zainteresowanie miejscowym rynkiem nieruchomości. Zamożniejsi inwestorzy poszukują tutaj ekskluzywniejszych posiadłości na sprzedaż.

11-05-2014 Więcej

Obcokrajowcy posiadają około 70 tysięcy nieruchomości w Chorwacji

Ceny nieruchomości w Chorwacji w ostatnich trzech latach spadają. Pokazuje to indeks cen nieruchomości. To, ale nie jedyny wskaźnik stanu rynku.

13-05-2012 Więcej

Nieruchomości nad Adriatykiem i w tym roku cieszą się wielkim zainteresowaniem

Chorwacja przyciąga swoją cenową dostępnością, położeniem i tym, co oferuje. Najbardziej oczywiście przyciągają plaże, piaszczyste i kamienne, z przezroczyście czystą wodą

10-12-2011 Więcej

Nieruchomości w Chorwacji: ceny trzymają się na stabilnym poziomie

Ceny nieruchomości w Chorwacji po trwającym dwa lata umiarkowanym spadku zaczynają się stabilizować. W styczniu tego roku nastąpił w porównaniu miesięcznym wzrost cen o 0,4 %. W stosunku rocznym ceny są ciągle o 3,8 % niżej.

28-09-2011 Więcej
Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: