Niesamowita rezydencja willi i apartamentów tuż przy toskańskiej winnicy

Zobacz nowe zdjęcia z wyjątkowego ośrodka willi i apartamentów położonego bezpośrednio na toskańskiej winnicy w wyjątkowym miejscu na wzgórzach Maremma ze spektakularnymi widokami na Morze Śródziemne oraz wyspy Elba i Giglio.

Rezydencja usytuowana jest w odległości spaceru od dwóch typowych toskańskich wiosek, gdzie znaleźć można sklepy, bank, pocztę, lekarza i aptekę. Po 20 minutach jazdy można się dostać do miasteczka Grosseto, po 40 minut do Sieny oraz plaży, a po około 2 godzinach jazdy do Rzymu, Pizy lub Florencji. Wille zostały już ukończone, apartamenty będą dostępne w 2022 roku.

Właściciel nieruchomości w ramach tego ekskluzywnego projektu nie musi się niemal niczym zajmować – wszystko jest zorganizowane! Rezydencja oferuje hotelowy serwis, obejmujący usługi recepcji (można się tu porozumieć po włosku, angielsku, francusku, hiszpańsku i niemiecku), sprzątanie, zakupy, taksówki/transfery oraz usługi żywieniowe. Jeżeli interesuje was wynajem nieruchomości pod waszą nieobecność, także to nie stanowi problemu. Hotel zajmie się wynajmem.

Ceny apartamentów zaczynają się od 255 000 EUR. Wille są dostępne w cenie 890 000 EUR. Kupujący nie płacą prowizji od zakupu nieruchomości! Jesteś zainteresowany kupnem nieruchomości we Włoszech? Zobacz inne nieruchomości w Toskanii i innych częściach Włoch lub skontaktuj się z nami.

Zdjęcia

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: