Chorwacja: nieruchomości na sprzedaż. Propozycje na 2013 rok

Już dziś możemy spełnić Wasze marzenia o posiadaniu domu lub apartamentu nad morzem! Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszej firmy, która obejmuje szeroki wachlarz różnorodnych nieruchomości w Chorwacji z widokiem na Morze Adriatyckie.

Od kilku lat nabycie nieruchomości nad Adriatykiem nie jest dla Polaków żadnym problemem. Już od 2009 roku mogą kupować je osoby fizyczne oraz prawne. Nadal jednak obowiązuje zasada, że należy dokładnie zbadać stan prawny danej nieruchomości, aby uniknąć niemiłej niespodzianki przed podpisaniem ostatecznej umowy nabycia. Wciąż się zdarza, że nieuczciwi agenci sprzedają nieruchomości, które zostały wybudowane np. bez koniecznego pozwolenia.

Firma Rellox specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości zagranicznych i dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy opartej na sprawdzonych pośrednikach, jest godnym zaufania partnerem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o kupnie domu oraz apartamentu w Chorwacji, które znajdą Państwo w artykule Nieruchomości i działki budowlane w Chorwacji.

Apartamenty

Apartamenty hotelowe w pobliżu Dubrownika na sprzedażApartamenty hotelowe w pobliżu Dubrownika na sprzedaż

Hotel Radisson Blu***** jest jednym z najnowocześniejszych obiektów w Dalmacji, który oferuje część swoich apartamentów na sprzedaż. Nabywcy takiego apartamentu mogą z niego korzystać przez część roku, a przez resztę wynajmować. Wynajmem i sprawami administracyjnymi zajmuje się specjalistyczna firma, a właściciel bez żadnych dodatkowych zmartwień ma zagwarantowany roczny zysk z najmu. W obiekcie znajdą Państwo wszystkie usługi hotelowe, restauracje, spa & wellness, korty tenisowe, a w okolicy wiele sklepów, zaplecze gastronomiczne oraz oczywiście czyste morze i przepiękne plaże.

» Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Wyspa Krk: apartamenty nad morzem na sprzedażWyspa Krk: apartamenty nad morzem na sprzedaż

Willa z sześcioma mieszkaniami w przepięknej okolicy na wyspie Krk. W sąsiedztwie znajdują się tylko i wyłącznie domki rodzinne, co gwarantuje ciszę i spokój. Willa jest znaczne oddalona od największego skupiska turystów. W obiekcie znajdą Państwo klimatyzację oraz ogrzewanie podłogowe. Morze oddalone jest zaledwie o 70 m. Każdy apartament posiada własny ogródek lub taras z widokiem na morze. Ponieważ na wyspie obowiązuje całkowity zakaz budowy nowych obiektów mieszkalnych, willa jest doskonałą okazją do nabycia nowego apartamentu bezpośrednio nad morzem.

» Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Domy i wille

Wyspa Korčula: Dom w przepięknej okolicyWyspa Korčula: Dom w przepięknej okolicy

Wspaniała willa na wybrzeżu z własną przystanią i tzw. sea pool, czyli ograniczoną częścią morza, z której może korzystać wyłącznie właściciel domu. Kompletnie wyposażona willa składa się z czterech pokoi, dwóch łazienek, dwóch jadalni, gabinetu/pracowni oraz trzech tarasów. Dookoła domu rozciąga się ogród z miejscem na urządzenie grilla oraz parkingiem. W Chorwacji obowiązuje prawo zakazujące budowy nowych obiektów mieszkalnych w odległości do 70 m od morza, dlatego zainteresowanie nieruchomościami położonymi w pierwszej linii zabudowań od brzegu morza będzie wciąż rosło. Może to być jedna z ostatnich okazji do nabycia tak wspaniałego obiektu położonego nad samym morzem na wyspie Korčula.

» Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Jeżeli do tej pory nie znaleźli Państwo w naszej ofercie żadnej nieruchomości, która odpowiadałaby w pełni Państwa kryteriom, zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami nieruchomości w Chorwacji lub prosimy o kontakt. Nasza firma przygotuje dla Państwa ofertę specjalną, która pokryje się z Państwa zapatrywaniami.

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: