Poznaj Seefeld in Tirol! Weekend adwentowy z obejrzeniem apartamentu

Rozpocznij adwent w nietradycyjny sposób. Odwiedź austriacki Seefeld in Tirol, ciesz się pierwszymi zjazdami na nartach, zobacz romantyczne jarmarki bożonarodzeniowe, wypocznij w słynnym ośrodku wellness Olympia i obejrzyj miejsca budowy nowych apartamentów. Twój drugi dom w rewelacyjnym otoczeniu Alp Austriackich na wyciągnięcie ręki.

Jarmarki bożonarodzeniowe

Tradycyjne miasteczko alpejskie Seefeld in Tirol zaprasza na jarmarki bożonarodzeniowe, które odbywają się na deptaku rynku otoczonego typowymi domami tyrolskimi, sklepami i kawiarniami. Jarmarki są wyjątkowe za sprawą kameralnego, spokojnego klimatu i oferty regionalnych wyrobów rzemieślniczych przy akompaniamencie tradycyjnych chórów. Jarmark można odwiedzić już od 30.11.2018 r.

Ski opening

Sezon narciarski w Seefeld rozpoczyna się już 2 grudnia. W tym dniu ruszają kolejki linowe na Rosshütte dla pierwszych amatorów narciarstwa zjazdowego. Drugi, mniejszy ośrodek Gschwandtkopf otwiera swoje bramy 6 dni później, czyli 8 grudnia.

Nowe apartamenty nad jeziorem na sprzedaż

W pobliżu centrum miasteczka wyrasta nowy projekt o siedemnastu apartamentach, oferujący przepiękne miejsce do zamieszkania tuż nad jeziorem. Najmniejszy apartament jest przeznaczony dla 2 osób, największy – aż dla 8 osób. Apartamenty są sprzedawane kompletnie urządzone i wyposażone.

W budynku znajduje się strefa wellness z sauną, kabiną na podczerwień i pomieszczeniem do relaksu. Apartamenty są przeznaczone na sprzedaż na własność, jednak właściciel ma obowiązek komercyjnego wynajmowania nabytej nieruchomości. Oczekiwany dochód z wynajmu w pierwszym roku wynosi nawet 4,61 % od ceny nabycia, po odliczeniu kosztów eksploatacyjnych i przed opodatkowaniem.

Ceny zaczynają się od 245 000 EUR netto. Resort jest w trakcie budowy, oczekiwany termin zakończenia już w grudniu 2018 roku. Umów się na obejrzenie miejsca budowy z odpowiednim wyprzedzeniem!

Foto: Olympiaregion Seefeld

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: