Piękna nowa willa w 1 linii brzegowej

Numer referencyjny: SB20003
Kraj: Chorwacja
Region: Rogoznica
Miasto: Rogoznica
Typ nieruchomości: Luksusowa nieruchomość
Dom rodzinny/ Willa
Wielkość: 276.00 m2
 
Cena:


Sprzedane

1 linia brzegowa

Budowa tej willi, która przyciąga od pierwszego wejrzenia, jest obecnie w toku, a jej zakończenie planowane jest na koniec 2020 roku. Willa znajduje się w 1 linii brzegowej w małej wiosce niedaleko Rogoznicy, w idyllicznym miejscu z typowymi dalmatyńskimi plażami.

Willa spełnia wszelkie wymagania stawiane nieruchomościom do zamieszkania przez cały rok. Dzięki bliskości popularnych miejscowości turystycznych, takich jak Split, Trogir czy Šibenik oraz jednej z najbardziej prestiżowych marin w tej części Adriatyku, willa ta ma duży potencjał jako nieruchomość inwestycyjna do wynajęcia turystom.

Willa podzielona jest na cztery piętra. W piwnicy (38m2) przewidziano schowki na akcesoria basenowe i sprzęt techniczny. Na parterze (133m2) znajdziemy przedpokój, duży salon, jadalnię, kuchnię, sypialnię, łazienkę i toaletę. Z salonu jest wyjście na zadaszony taras z miejscami do siedzenia. Dom posiada piękny basen i ogród, z którego można dostać się bezpośrednio do morza. Piętro (105 m2) składać się będzie z przedpokoju, dwóch sypialni z łazienkami, jeszcze jednej sypialni, osobnej łazienki, garderoby oraz loggii. Willa jest sprzedawana wraz z wyposażeniem.

Najwyższe piętro zarezerwowane jest na taras na dachu z ogrodem, który zachęci do relaksu ze wspaniałym widokiem. Jednak widok na morze jest dostępny z prawie wszystkich miejsc w domu. Istnieje również kilka miejsc parkingowych. Teren ma łączną powierzchnię 680 m2.

Zainteresowała Cię ta oferta? Chętnie odpowiemy na dalsze pytania lub zorganizujemy odwiedzenie nieruchomości w Chorwacji.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: