Pięciogwiazdkowe apartamenty przy samym morzu

Numer referencyjny: SU14821
Kraj: Chorwacja
Region: Dubrownik
Miasto: Dubrovnik
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 44.22 m2 - 136.96 m2
 
Cena:
217.000 € - 1.000.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Zniżka 5% dla klientów Rellox

Oferowany kompleks mieszkalny wybudowany w roku 2009 znajduje się w pobliżu miejscowości Orasac i historycznego miasta Ston, około 20 minut od starówki w Dubrowniku i tylko 45 minut od międzynarodowego lotniska w Dubrowniku. Oferowany projekt daje możliwość stania się właścicielem apartamentu, który pozwoli cieszyć się słoneczną pogodą i widokiem na Morze Adriatyckie, w miejscu, gdzie można korzystać ze wszystkich usług pięciogwiazdkowego kurortu.

Kompleks składa się z 207 apartamentów. Deweloper zdecydował się sprzedać 25 mieszkań. Apartamenty oprócz użytku własnego, przeznaczone są do dalszego wynajmu co czyni je bardzo atrakcyjną inwestycją.

Wszystkie apartamenty są komfortowo urządzone i doskonale wyposażone. Oferowane są apartamenty 1 lub 2 pokojowe od różnej wielkości od 44 do 111 m2 z salonem z widokiem na kurort i morze.

Cały kompleks został zaprojektowany w stylu śródziemnomorskim. Krystalicznie czysta woda z Morza Adriatyckiego, plaża o długości ponad 1000m i wiele atrakcji sportowych na miejscu. Do ośrodka należy również duże spa z odkrytymi basenami jacuzzi i centrum odnowy biologicznej oferujące masaże. Na terenie ośrodka są też korty tenisowe, boisko do siatkówki, boisko do piłki nożnej, korty do squasha, centrum fitness oraz plac zabaw. Nieopodal znajduje się promenada z licznymi sklepami, restauracjami i kawiarniami. Jest także supermarket i biura turystyczne, gdzie można zorganizować wycieczki do Dubrownika i jego okolic. Mała przystań z taksówkami wodnymi oferuje wycieczki do pobliskich wysp na morzu lub transport do Dubrownika. Deweloper wygrał w 2011 nagrodę OPP Overseas Property Award of Excellence dla najlepszego dewelopera w Europie Południowej.

Zarządzanie i wysokiej jakości usługi wynajmu mieszkań stara się licencjonowana firma. Wysokości przychodów z najmu zależą od tego jak długo i w jakich miesiącach właściciel osobiście korzysta z apartamentu. Im dłuższy okresie czasu kiedy apartament przeznacza się do wynajęcia, tym wyższe dochody. Umowa najmu zostanie zawarta na 25 lat.

Jeśli są Państwo zainteresowani uzyskaniem kredytu hipotecznego, jesteśmy w stanie przygotować indywidualną ofertę.

Zainteresowanym możemy pomóc w uzyskaniu kredytu hipotecznego w Erste Bank Austria, który oferuje kredyt na następujących warunkach:

Oprocentowanie: 3,3% (stałe stopa przez 5 lat), okres spłaty kredytu: 15 lat, spłata przed terminem bez opłat, maksymalna wysokość kredytu: 80% ceny kupna bez VAT.

W celu uzyskania więcej informacji prosimy o kontakt.

Czy jesteś zainteresowany oferowaną nieruchomością? Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania lub umówimy Cię na wizytę w nieruchomości w Chorwacji. Rellox oferuje nieruchomości bezpośrednio od dewelopera, więc kupujący nie płaci prowizji agencji nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: