NOWOŚĆ: Nowy 4* kompleks apartamentów w centrum Zell am See

Nie przegapcie nowego, znakomicie wyposażonego kompleksu w centrum popularnego Zell am See, od niedawna w naszej ofercie. Najlepsze apartamenty nie będą długo czekać na właścicieli.

Kompleks ten buduje renomowany deweloper, który ma doświadczenie z podobnymi projektami w Austrii. Zezwolenie budowlane zostało już wydane, a otwarcie planowane jest już na grudzień bieżącego roku.

Region Zell am See/Kaprun na celowniku inwestorów

Popularny obszar Zell am See/Kaprun przyciąga uwagę inwestorów. Planowana jest budowa nowych wyciągów na lodowiec i połączenie kolejką linową z ośrodkiem Saalbach/Hinterglemm. Wszystko to będzie na wielką skalę.

W grudniu 2019 r. zakończony zostanie od dawna wyczekiwany projekt K-onnection, który połączy centrum Kaprun bezpośrednio z lodowcowym areałem narciarskim Kitzsteinhorn. Pierwsza faza budowy z Kaprun na Maiskogel została rozpoczęta już w ubiegłym roku.

Do roku 2023 region Zell am See/Kaprun powinien stać się częścią największego połączonego ośrodka narciarskiego w Austrii. Dzięki połączeniu z ośrodkiem Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn będzie można korzystać z ponad 400 km tras zjazdowych. Już w ubiegłym roku w Viehhofen rozpoczęto budowę nowej kolejki linowej na Schmittenhöhe. W drugiej fazie dojdzie do rozszerzenia od stacji Winkel do Viehhofen. Otwarcie bezpośredniego połączenia z Glemmtal planowane jest na zimę 2019/2020.

Planowane zmiany umacniają pozycję Zell am See/Kaprun jako jednego z TOP celów w Alpach. Zarówno dla turystów, jak i dla inwestorów. Deweloperzy reagują na zwiększony popyt na nieruchomości w tym regionie i obiecują ciekawy wzrost wartości. Przychody z wynajmu apartamentów poruszają się w przybliżeniu na poziomie około 4% ceny zakupu nieruchomości po odliczeniu kosztów operacyjnych i przed opodatkowaniem.

Nowa 4* rezydencja niedaleko centrum Zell am See

Bezpośrednio w centrum Zell am See powstaje właśnie nowy 4* kompleks apartamentów, a zakończenie budowy planowane jest w grudniu 2019 r. Apartamenty sprzedawane są do własności prywatnej i według planu zagospodarowanie przestrzennego przeznaczone są do kombinacji częściowego użytkowania własnego i dalszego wynajmu.

Kompleks składa się z 28 kompletnie wyposażonych apartamentów z miejscami parkingowymi, centrum wellness z krytym basenem, sauną i fitness, restauracją i barem aprés ski. Ceny zaczynają się od 322 000 EUR. Oczywistością jest kompleksowa obsługa w zakresie administracji i wynajmu, więc inwestorzy nie muszą się już o nic martwić. Nieruchomość oferujemy bezpośrednio od dewelopera, więc nabywca nie płaci prowizji od nieruchomości! Aby otrzymać więcej informacji, prosimy się z nami skontaktować.

Zell am See/Kaprun

Nie ma na świecie narciarza, który nie słyszałby o regionie Zell am See/Kaprun. Ten popularny region zyskał swoją renomę dzięki doskonałemu połączeniu letniego i zimowego sezonu, wysokiej jakości usługom i szerokiej ofercie atrakcji.

Lodowiec Kitzsteinhorn z możliwością jazdy na nartach od października do lata, idylliczne jezioro Zeller See, areały narciarskie SchmittenhöheMaiskogel, najdłuższy funslope na świecie, trasy biegowe, turystyczne i rowerowe na dużych wysokościach, platforma widokowa Top of Salzburg, kino przygodowe Cinema 3000 i wiele innych atrakcji co roku przyciąga coraz więcej odwiedzających.

Według portalu Land Salzburg, w grudniu 2018 r liczba noclegów wzrosła tu z roku na rok o 5,7%. Region przyciąga także gości na wiele ciekawych wydarzeń, we wszystkich porach roku.Wybrane wydarzenia w sezonie zimowym 2018/2019

Zobacz wybór z oferty najciekawszych nieruchomości w Zell am See/ Kaprun na sprzedaż.

Foto: Yuriy Biryukov/Shutterstock, Nikolpetr/Shutterstock, Nataliia Sokolovskaia/Shuttestock

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: