NOWOŚĆ – Hiszpańskie resorty dla miłośników morza i golfa

Dzięki współpracy z wiodącymi deweloperami w Hiszpanii także w tym roku przedstawiamy kilka nowości, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę. Aktualnie proponujemy dwa nowe projekty.

Pierwszy z nich zainteresuje przede wszystkim tych, którzy marzą o własnej nieruchomości niedaleko cudownej piaszczystej plaży.

Drugi przeznaczony jest dla tych, którzy wolą być otoczeni najwyższej klasy polami golfowymi, by w pełni nasycić się specyficzną atmosferą tego sportu.

 

Komfortowe apartamenty tylko 50 metrów od plaży

Jaki powinien być wasz drugi dom nad morzem? Powinien być nowocześnie zaprojektowany, znajdować się niedaleko plaży, mieć widok na morze i dogodną cenę? Przedstawiamy nowy kompleks apartamentów, który może pomóc w zamianie tego marzenia w rzeczywistość.

Te nowe, nowoczesne apartamenty umiejscowione są zaledwie 50 metrów od przepięknej plaży i pozwalają cieszyć się wspaniałym widokiem na morze. Znajdują się na słynnym wybrzeżu Costa del Sol w rejonie Torrox Costa, słynącym z krystalicznie czystej wody, plaż z delikatnym piaskiem oraz łagodnym zejściem do morza. Region oceniany jest jako miejsce o najlepszym klimacie w Europie, przez cały rok odznaczające się przyjemnymi temperaturami, bez większych wahnięć. Dzięki całorocznemu bezpośredniemu połączeniu lotniczemu między Pragą a Malagą resort jest łatwo dostępny. Budowa już się rozpoczęła. Zakończenie planowane jest na jesień 2020 r.

  • Apartamenty z 1 sypialnią – cena od 166 000 EUR
  • Apartamenty z 2 sypialniami – cena od 188 800 EUR
  • Apartamenty z 3 sypialniami – cena od 303 000 EUR

Ponieważ oferujemy nieruchomość bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci prowizji!

Najwyższej klasy resort bezpośrednio na polu golfowym


Drugi proponowany resort znajduje się na pierwszej linii przy 18-dołkowym polu golfowym na słonecznym Torre del Mar, także w regionie Costa del Sol. Pole to projektował znany profesjonalny golfista José María Cañizares. Wyróżnia się ono szerokimi greenami z licznymi ciekawymi przeszkodami. Z pola golfowego można się rozkoszować pięknymi widokami na morze i góry. Należy do niego także klub golfowy, akademia i restauracja. Regularnie są tu urządzane międzynarodowe turnieje. Chcecie zrelaksować się po grze w morskich falach? Żaden problem. Plaża i marina Puerto de la Caleta oddalone są zaledwie o osiem minut jazdy!

Apartamenty są bardzo nowoczesne, przestrzenne i odznaczają się wyrafinowanym designem architektonicznym. Przekazywane są z pełnym wyposażeniem, obejmującym kuchnię, klimatyzację i ogrzewanie. Kompleks otoczony jest pięknym ogrodem, ma też basen. Znakomity stosunek ceny do jakości! Dzięki całorocznemu bezpośredniemu połączeniu lotniczemu między Pragą a Malagą resort jest bardzo łatwo dostępny. Budowa już się rozpoczęła. Zakończenie planowane jest na jesień 2020 r.

  • Apartamenty z 2 sypialniami – cena od 162 000 EUR
  • Apartamenty z 3 sypialniami – cena od 180 800 EUR

Ponieważ oferujemy nieruchomość bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci prowizji!

Kochacie hiszpańskie wybrzeża, przepadacie za doskonałą kuchnią, zachwyca was różnorodność tamtejszej przyrody, lubicie hiszpański temperament? Nie spędzajcie tam tylko urlopów. Niech to wspaniałe miejsce zostanie waszym drugim domem, miejscem odpowiednim do odzyskiwania energii w dowolnym momencie w ciągu roku, lub miejscem do pracy przy przyjemnym morskim wietrzyku. Chętnie was poprowadzimy przez cały proces. Zwróćcie się do nas.

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: