Nieruchomości w Villefranche Sur Mer – mieszkania dla wymagających

Niesamowite mieszkanie na wzgórzach nad portem i niepowtarzalna atmosfera zabytkowego miasta portowego, to dwa główne atuty miejscowości Villefranche Sur Mer. Rejon ten, jak i samo miasteczko, było jednym z najbardziej ulubionych miejsc Jean Cocteau, a w obecnym czasie i Bono Vox z U2. Dlatego w Villefranche Sur Mer można znaleźć i najdroższe rezydencje na świecie.

Już od kilkudziesięciu lat co roku przybywają tu rezydenci, turyści oraz reżyserzy filmowi, którzy wybierają rejon ze względu na jego malownicze eksteriery.

Villefranche Sur Mer ulokowane jest między Niceą i Monte Carlo. Jest to nie tylko raj dla turystów, ale i doskonały wybór miejsca zamieszkania dla osób pracujących w miastach na Lazurowym Wybrzeżu, które chciałyby zamienić nieruchomość w mieście na spokojniejszy obiekt z widokiem na morze.

Villefranche Sur Mer to wyjątkowe połączenie nowoczesnej infrastruktury z niesamowitą atmosferą starego miasteczka rybackiego. W okolicy jest mnóstwo pięknych plaży i zatok, wiele przyjemnych i klimatycznych kawiarenek oraz liczne restauracje oferujące znakomite dania regionalnej i światowej kuchni. Przy tym wszystkim króluje tu przyjemna, spokojna i rodzinna atmosfera.

Zastanawiacie się nad nabyciem nieruchomości w Villefranche Sur Mer lub w innej części Riwiery Francuskiej? Podzielcie się z nami swoimi wyobrażeniami na temat mieszkania na Lazurowym Wybrzeżu, a my pomożemy w wyborze najodpowiedniejszego domu lub mieszkania.

Przydatne linki:

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: