Firma Rellox nawiązała współpracę z renomowanymi hiszpańskimi deweloperami

Firma Rellox specjalizująca się w sprzedaży zagranicznych nieruchomości wzięła udział w XV Międzynarodowych targach nieruchomości, które odbywają się każdego roku w Madrycie.

W dniach od 29 maja do 1 czerwca 2013 roku na naszym stoisku można się było zapoznać z ofertą obejmującą różnorodne możliwości inwestycyjne w Austrii, Szwajcarii, Niemczech i innych krajach europejskich. Największe zainteresowanie przejawiali hiszpańscy inwestorzy, którzy poszukują nieruchomości w najstabilniejszych państwach Europy.

Na targach udało się nawiązać współpracę z renomowanymi hiszpańskimi deweloperami. Uzyskaliśmy wyłączność na pośrednictwo i sprzedaż nieruchomości w Europie Środkowej i Wschodniej. Dzięki temu możemy naszym Klientom zaproponować ekskluzywne obiekty mieszkalne położone bezpośrednio nad morzem w przepięknych regionach Hiszpanii, jak np. Costa Blanca, Costa Almería, Costa del Sol i inne. Nasi nowi partnerzy to renomowane i stabilne firmy oferujące nowoczesne projekty w najlepszych lokalizacjach. Informacja ta powinna ucieszyć naszych Klientów, ponieważ hiszpański rynek nieruchomości jest przepełniony nieruchomościami o bardzo niskim standardzie, które często znajdują się w niepewnej i niekorzystnej sytuacji prawnej.

Firma Rellox specjalizuje się w sprzedaży zagranicznych nieruchomości i działa w siedmiu krajach europejskich: Czechach, Słowacji, Węgrzech, Polsce, Rosji, Rumunii i Hiszpanii.

Zdjęcia

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: