Costa del Sol: Nie da się wybrać miejsca urodzenia, ale miejsce do życia już tak

Czas wakacji się skończył, czy znów popadłeś w rutynę i marzysz by wrócić na długą, piaszczystą plażę, poczuć morską bryzę, ciepło, słońce i spokój?

Może Cię to zaskoczy, ale drugi dom nad morzem na wybrzeżu Hiszpanii, to oczywisty wybór dla coraz większej liczby Polaków. Dołącz do nich i Ty. Przedstawiamy nowe apartamenty na sprzedaż w pierwszej linii przy morzu na wybrzeżu Costa del Sol w Hiszpanii.

Dzięki wyjątkowej lokalizacji w centrum prestiżowej Estepony, a jednocześnie bezpośrednio przy długiej piaszczystej plaży, tworzy pełnoprawny drugi dom nad morzem, a jednocześnie wspaniałą inwestycję. Inwestycja, w której pieniądze spełniają Twoje marzenie. Bez wielkiego ryzyka, bezpiecznie. Kup nowy apartament w pierwszej linii nad morzem w Esteponie w Hiszpanii i ciesz się nim o każdej porze roku. Pracuj stąd, baw się z przyjaciółmi, żyj pełnią życia ze swoją rodziną.

Apartament oferuje basen infinity na dachu, przestronne tarasy, jacuzzi, centrum fitness i prywatne miejsca parkingowe. Dzięki całorocznemu bezpośredniemu połączeniu do Malagi apartamenty są bardzo łatwo dostępne. Ceny apartamentów zaczynają się od 425,000 EUR. Nabywca nie płaci prowizji od nieruchomości!

Obejrzyj przykładowe mieszkanie:

Wybierz najlepsze miejsce dla swojej rodziny. Wszystko inne pozostaw nam. Z przyjemnością przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu w Hiszpanii. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt.

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo:

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: