Resort z apartamentami zaledwie 200 metrów od morza

Numer referencyjny: MB19927
Kraj: Chorwacja
Region: Szybenik
Miasto: Sovlje
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 90.91 m2 - 94.12 m2
 
Cena:
234.093 € - 242.359 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Prezentujemy nowy resort u wybrzeża Morza Adriatyckiego zaledwie 200 metrów od morza. Apartamenty posiadają dodatkowo 2 baseny oraz zadbany ogród. Apartamenty są sprzedawane w pełni wyposażone. W przypadku zainteresowania można wynajmować apartamenty i uzyskać w ten sposób umownie gwarantowany przychód z tytułu najmu na poziomie 5%.

Lokalizacja resoru

Resort znajduje się w miejscowości Sovlje, w pobliżu znanych na całym świecie parków narodowych Krka, Kornati, Parku przyrody Jezioro Vransko oraz innych. Miłośnicy kultury i historii będą zachwyceni bliskością miast Vodice, Šibenik i Skradin.

Dobra dostępność

Miejscowość Sovlje znajduje się między Zadarem i Splitem, miastami z międzynarodowymi lotniskami, oferującymi połączenia z licznymi miastami europejskimi. Dla tych, którzy chętniej podróżują samochodem, dobrą informacją jest nowoczesna autostrada A1, którą można wygodnie dojechać aż do zjazdu na Vodice. Tylko 18 kilometrów dzieli Państwa od chorwackiego domu.

Nowe apartamenty nad morzem

Nowy resort to łącznie 42 luksusowe apartamenty, które znajdują się zaledwie 200 metrów od morza. Pierwszy etap projektu zakłada remont trzech istniejących budynków z 15 apartamentami oraz piwnicami, w tym również zewnętrznego basenu. Drugi etap obejmuje budowę 5 nowych rezydencji z zadaszonymi ogrodami, które wyglądać będą jak prywatne oazy z widokiem na morze. Wnętrza premium to 3 sypialnie z łazienką i toaletą, pokój dzienny, jadalnia, kuchnia, przedpokój i loggia.

 Nowe budynki posiadają również garaże podziemne i basen. Odnowione piwnice oferują wspólne pomieszczenia dla właścicieli. Doskonale nadają się na fitness, pomieszczenia do gier, miejsce na TV czy saunę.

Bezpieczna inwestycja w nieruchomości

Apartamenty posiadają zapewnione kwestie administracji i dalszego wynajmu. W przypadku zakupu w celu inwestycji oferowany jest gwarantowany umownie przychód z najmu na poziomie 5% z ceny zakupu, bez podatku VAT. Wartość przychodu określona została przed odliczeniem kosztów eksploatacyjnych i opodatkowaniem. Dalszy wynajem apartamentu nie stanowi jednakże warunku sprzedaży. Możecie Państwo korzystać z apartamentów  wyłącznie dla siebie i swojej rodziny, w formie drugiego domu, o dowolnej porze roku. Firma działająca od kilku lat na rynku turystycznym w Chorwacji oferuje pełny facility management, marketing oraz serwis dla gości. Bez kłopotu dla właściciela.

Termin budowy

Pierwszy etap budowy (15 apartamentów) - planowany termin zakończenia rok 2019.

Planowany termin zakończenia drugiego etapu budowy (27 apartamentów) przewidywany jest w roku 2020/2021.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: