Nowe wille szeregowe ze wspaniałym widokiem na morze

Numer referencyjny: SO19884
Kraj: Chorwacja
Region: Dubrownik
Miasto: Orašac
Typ nieruchomości: Dom rodzinny/ Willa
Nowe projekty
Wielkość: 150.00 m2
 
Cena:
490.000 € - 550.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Prezentujemy nowy projekt 3 willi, z których każda oferuje 2 jednostki w układzie lustrzanym. Każda jednostka ma 3 piętra (piwnica, parter i pierwsze piętro), które są połączone wewnętrznymi schodami i posiadają basen z widokiem na morze. W suterenie znajduje się letnia kuchnia z kominkiem, zadaszony taras, basen, łazienka i pralnia. Na parterze znajdują się 3 sypialnie, łazienka i balkon. Na pierwszym piętrze znajduje się salon z kuchnią i jadalnią, łazienka i taras.

Lokalizacja

Orašac znajduje się w południowej Chorwacji, około 14 km na północny zachód od słynącego z filmowych scenerii i popularnego pod względem turystycznym Dubrownika.

Ośrodek znajduje się w cichym i spokojnym miejscu otoczonym cyprysami i typową śródziemnomorską roślinnością w zasięgu 2 publicznych plaż. Międzynarodowe lotnisko w Dubrowniku jest zlokalizowane zaledwie 34 km od ośrodka. 

Nowy ośrodek

Wille zostały zaprojektowane zgodnie z aktualnymi standardami, wyróżniają się praktycznym rozkładem, nowoczesnym designem, przestronnością i maksymalną prywatnością. Orientacja południowa willi gwarantuje wspaniałe widoki na morze.

W skład oferty wchodzą 2 odkryte miejsca parkingowe, basen i ogród.

Willa 1, która jest prawie ukończona, jest sprzedawana wraz z kuchnią z urządzeniami, meblami i panelami słonecznymi na dachu. Wyposażenie pozostałych 2 willi jest opcjonalne. 

Usługi dla właścicieli

Przyszłym właścicielom możliwe jest zapewnienie szeregu usług towarzyszących, takich jak sprzątanie i konserwacja budynku, w tym ogrodu i basenu. Właściciele mogą również korzystać z usług dalszego wynajmu, transferów, cateringu i innych. Oczekuje się, że roczne dochody z najmu wyniosą do 40 000 EUR.

Termin budowy

WILLA 1 – ukończone około 80%

WILLA 2 – ukończone około 60%

WILLA 3 – wydane pozwolenie na budowę

Czy zainteresowała Cię ta oferta? Możemy zorganizować oględziny nieruchomości. 

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: