Apartamenty w pierwszej linii brzegowej przy morzu, plaży i promenadzie

Numer referencyjny: VI19977
Kraj: Chorwacja
Region: Wyspa Pag
Miasto: Stara Novalja
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 36.70 m2 - 85.10 m2
 
Cena:
139.000 € - 360.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości

Przedstawiamy wyjątkowy ośrodek 14 nowoczesnych apartamentów nad samym morzem, przy plaży i promenadzie w pięknej cichej zatoce w miejscowości Stara Novalja. Ciesz się wspaniałymi widokami na długą zatokę i niesamowicie błękitnym morzem z przestronnego tarasu swojego nowego apartamentu. Z ośrodka można korzystać od zaraz, wszystko jest już zakończone i gotowe do przekazania. Kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości ani jednorazowych kosztów dodatkowych. Zdobądź swój wymarzony apartament nad morzem korzystnie! 


10 powodów by kupić  

  1. Pierwsza linia brzegowa, bezpośredni dostęp do promenady i plaży 
  2. Niesamowite widoki na morze i zatokę 
  3. Spacerem do piaszczystej plaży Planjka wyróżnionej błękitną flagą 
  4. 5 minut od centrum słynnego kurortu Novalja 
  5. 14 atrakcyjnych apartamentów z 1 - 3 sypialniami w 2 nowoczesnych budynkach 
  6. Już zakończone 
  7. Zero kosztów dodatkowych. Wszystkie jednorazowe opłaty pokrywa sprzedawca
  8. Możliwość dochodu z dalszego wynajmu 
  9. Łatwy dojazd 
  10. Kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości

Stará Novalja

Stara Novalja znajduje się w północnej części wyspy Pag. Ośrodek jest popularnym celem rodzin z dziećmi dzięki pięknym, piaszczystym plażom ze stopniowym wejściem do morza. Wody zatoki Starej Novalji są zazwyczaj ciepłe, krystalicznie czyste i spokojne.

Okolica jest także rajem dla płetwonurków. Centrum nurkowania znajduje się bezpośrednio w Starej Novalji i oferuje szereg kursów nurkowania. Ponadto w Novalji znajdziesz trasy rowerowe lub centrum sportowo-rekreacyjne Straško.


Fantastyczna lokalizacja

Apartamenty znajdują się w pierwszej linii brzegowej, przy plaży i promenadzie w pięknej cichej zatoce w rejonie Stara Novalja. Plaża przy apartamentach jest piaszczysto-żwirowa z kamiennymi pomostami. Zaledwie 400 metrów od hotelu znajduje się piaszczysta plaża Planjka, która została wyróżniona Błękitną Flagą za jakość i czystość morza. W ciągu 5 minut jazdy samochodem można dotrzeć do słynnego centrum rozrywki z licznymi dyskotekami i klubami nocnymi dla młodych na plaży Zrće. W pobliżu znajduje się również historyczne centrum Novalji, popularnego kurortu turystycznego.


Twój drugi dom nad morzem

Ośrodek oferuje 14 nowoczesnych apartamentów z 1 - 3 sypialniami w 2 budynkach z bezpośrednim dostępem do promenady i plaży. Droga prowadzi po północnej stronie nad kompleksem.

Cały projekt jest zorientowany na morze. Salony i tarasy wszystkich apartamentów wychodzą na południe. Apartamenty są bardzo jasne i słoneczne, a niektóre oferują niesamowite widoki na morze. Każdy apartament posiada własne miejsce parkingowe.

Meble nie są częścią wyposażenia. Kupujący może wyposażyć apartament według własnego gustu i życzeń.


Możliwość dalszego wynajmu

Apartamenty można wynająć i uzyskać atrakcyjne dochody w Euro. Wynajem nie jest jednak warunkiem zakupu. Kupujący ma możliwość wyboru dowolnej  lokalnej agencji i uzgodnienia z nią szczegółowych warunków wynajmu apartamentu.


Łatwy dojazd

Wyspa jest łatwo dostępna. Od południowego wschodu jest połączona mostem z lądem. Alternatywnie można skorzystać z promu, który łączy ją z lądem na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy.

Samochodem można tu dojechać z Krakowa w około 12 godzin. Można również skorzystać z połączenia lotniczego do Zadaru, skąd do kompleksu jest około 1,5 godziny jazdy. 


Kontakt

Zainteresowała Cię ta oferta? Z przyjemnością odpowiemy na dalsze pytania lub pomożemy w zorganizowaniu odwiedzenia nieruchomości w Chorwacji. Rellox bezpośrednio reprezentuje dewelopera, kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości.

+48 603 802 142info@rellox.pl

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: