Apartamenty od doświadczonego developera w Zugspitz Arenie

Numer referencyjny: MR19794
Kraj: Austria
Region: Zugspitze
Miasto: Ehrwald
Typ nieruchomości: Mieszkanie/Apartament
Nowe projekty
Okazja inwestycyjna
Wielkość: 126.00 m2 - 177.00 m2
 
Cena:
865.000 € - 1.200.000 € (EUR, PLN, USD, CHF, AED)

Niewiążące zapytanie

Kupujący nie płaci prowizji

Z przyjemnością oferujemy nowy projekt od doświadczonego developera, z którym długo współpracujemy, w ośrodku narciarskim Zugspitzaren.

Lokalizacja

Oferowany projekt znajduje się w największej wiosce danego regionu Ehrwald na wysokości 1 004 m nad poziomem morza. W zimie można wybrać z 3 obszarów narciarskich – Ehrwalder Alm, Wetterstein i lodowiec Zugspitze. Można cieszyć się z jazdy na nartach na wysokości nawet 2 750 m! Inne obszary narciarskie takie, jak Lermoos, Biberwier, Berwang i Garmisch-Partenkirchen znajdują się niedaleko i są łatwo dostępne. Czeka na Państwa 150 km nartostrad i 100 km tras biegowych.

Latem Ehrwald jest natomiast rajem dla turystów i rowerzystów. Z różnych poziomów trudności niezliczonych tras może każdy wybrać coś dla siebie. W przypadku niekorzystnej pogody można skorzystać z kryty ścianki wspinaczkowej nadającej się również dla początkujących wspinaczy. Dla miłośników golfa do dyspozycji jest pole golfowe z widokiem na majestatyczny Zugspitze.

W centralnej, ale wciąż spokojnej części Ehrwaldu powstanie nowy projekt apartamentów. Budynek zostanie wykonany w tradycyjnym stylu alpejskim z wykorzystaniem naturalnych materiałów, jakimi są na przykład drzewo i kamień.

Apartamenty

Do dyspozycji jest 9 apartamentów z 2 - 4 sypialniami w wolnostojących domkach i 28 apartamentów z 1 – 4 sypialniami w budynku głównym. Niektóre apartamenty są dwupoziomowe. Każdy apartament posiada balkon i 2-4 miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Wnętrza apartamentów zostaną wyposażone w wysokiej jakości meble kuchenne i łazienkowe. Apartamenty zostaną profesjonalnie i stylowo wyposażone oraz umeblowane, gotowe do natychmiastowego użytkowania przez Państwa lub do ich dalszego wynajmu.

W skład kompleksu wchodzi recepcja, restauracja, taras do opalania, fitness i oczywiście dobrze wyposażone centrum odnowy biologicznej z basenem i sauną na zewnątrz.

Użytkowanie apartamentów

Apartamenty przeznaczone są na sprzedaż do własności prywatnej, niemniej właściciel nieruchomości ma obowiązek tę nieruchomość dalej wynajmować w celach komercyjnych. Własne użytkowanie nieruchomości jest możliwe przez 6 tygodni w roku, ale dalszy wynajem musi przeważać. Właściciele nieruchomości mają zapewniony kompleksowy serwis w zakresie administracji i dalszego wynajmu nieruchomości, bez zmartwień właściciela nieruchomości. Warunek dalszego wynajmu nieruchomości nie ogranicza użytkownika w żadnym dalszym postępowaniu z prywatną własnością – tzn. nieruchomość można kiedykolwiek sprzedać w trakcie trwania umowy dalszego wynajmu komercyjnego. Więcej informacji na temat warunków wynajmu i własnego użytkowania przekażemy Państwu na żądanie.

Termin budowy

Budowa projektu została już rozpoczęta, jego zakończenie przewidziane jest na maj 2019 roku.

Zaciekawiła Państwa oferowana nieruchomość? Z przyjemnością przekażemy więcej informacji lub uzgodnimy obejrzenie nieruchomości w Austrii. Firma Rellox oferuje nieruchomości bezpośrednio od dewelopera, a kupujący nie płaci prowizji od zakupu nieruchomości.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 603 802 142
E-mail:  info@rellox.pl

Hot tips | Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 6000 nieruchomości z całego świata Kompletna oferta

Chcę otrzymywać oferty i nowości na temat (zagranicznych) nieruchomości na mój e-mail za darmo: